تبلیغات
وبلاگicon
پایگاه مهندسان (مکانیک دزفول) - دوست دارم سپاهان قهرمان لیگ شود
پایگاه مهندسان (مکانیک دزفول)
این سایت در شبکه ساماندهی وب های پارسی ثبت شده است
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


وطن یعنی سرود پاک بودن نگهبان تمام خاک بودن
وطن یعنی نژاد آریایی نجابت ، مهرورزی ، باصفایی
+++++++++++

پروردگار شما آن خدایی است که آسمانها و زمین را در شش روز خلق کرد، آن گاه بر عرش (فرمانروایی) قرار گرفت، روز را به پرده شب (و به عکس) در پوشاند که با شتاب در پی آن پوید، و نیز خورشید و ماه و ستارگان را مسخّر فرمان خود آفرید. آگاه باشید که ملک آفرینش خاص خداست و حکم نافذ فرمان اوست، بس منزه و بلند مرتبه است خدای یکتا که پروردگار عالمیان است.)
(Your Guardian-Lord is Allah, Who created the heavens and the earth in six days, and is firmly established on the throne (of authority): He draweth the night as a veil o'er the day, each seeking the other in rapid succession: He created the sun, the moon, and the stars, (all) governed by laws under His command. Is it not His to create and to govern? Blessed be Allah, the Cherisher and Sustainer of the worlds!)
++++++++++++
جهت ارتباط با سایت
mejsu@mihanmail.ir
mejsu@mailfa.org
mejsu@vatanmail.ir
mejsu@chmail.ir

مدیر وبلاگ : محمد سفیدگر
نظرسنجی
نظر سنجی بقای وب سایت ( یکی از گزینه های زیر را با توجه به اطلاعیه انتخاب کنید )

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با ابراز امیدواری نسبت به موفقیت تیمش در بازی فردا (شنبه) مقابل استقلال گفت: شرایط این بازی با مسابقه اخیری که با استقلال در پلی‌آف لیگ قهرمانان داشتیم و باختیم، فرق می‌کند چرا که هم شناخت بیشتری داریم و هم انگیزه‌مان برای پیروزی بیشتر شده است.

به گزارش ایسنا منصور ابراهیم زاده در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های فوتبال ذوب آهن و استقلال اظهار کرد: مسلما با توجه به جایگاهی که هر دو تیم در جدول لیگ برتر دارند، بازی سخت و حساسی را شاهد خواهیم بود. هم استقلال می‌خواهد در کو رس قهرمانی عقب نیفتد و هم ما می‌خواهیم جایگاه مان ارتقا دهیم. از میان بازیکنان ذوب آهن فقط فرشید طالبی که قبل از بازی با صبا دستش شکست و سید محمد حسینی که از گذشته مصدوم بود، نفرات آسیب دیده ما هستند اما سایر بازیکنان شرایط خوبی دارند.

استقلال هماهنگ تر شده است

وی در مورد اینکه گفته می شود بازیهای استقلال خیلی فشرده بوده و این مساله روی کار آنها تاثیر خواهد گذاشت افزود: اینکه گفته می‌شود استقلال به خاطر فشردگی که در بازی‌هایش وجود دارد ممکن است خسته باشد، چندان درست نیست. چرا که برعکس معتقدم این شرایط باعث شده تا آن‌ها به هارمونی و هماهنگی بهتری نسبت به گذشته برسند. این مسئله در نوع فوتبال این تیم در بازی‌های مختلف مشهود است و می‌بینیم که چقدر خوب بازی می‌کنند و بهتر شده‌اند. امیدوارم فردا بازی مردم‌پسندی را شاهد باشیم.

شناخت بیشتری از استقلال داریم

ابراهیم‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا مشکلاتی که پیش از بازی قبلی‌تان با استقلال داشتید و منجر به شکست ذوب آهن برابر این تیم شد همچنان پابرجاست و اکنون چقدر برای تیم‌تان شانس موفقیت قائل هستید، اظهار کرد: اگر درباره شانس بخواهیم صحبت کنیم باید بگویم که شانس هر دو تیم برابر است. اما بازی در ورزشگاه آزادی در حضور هواداران پرشماری که به استادیوم می‌آیند سخت است. البته در آن بازی که ما بازنده بودیم معتقدم ذوب آهن خیلی دست و پا بسته نبود. ما فقط دو مورد اشتباه داشتیم که به عدم تمرکز تیم در جریان مسابقه برمی‌گشت. الان می‌توان بین بازی فردا (شنبه) و بازی‌ای که در پلی‌آف لیگ قهرمانان مقابل استقلال انجام دادیم فرق بگذاریم و بگوییم شناخت بیشتری از این تیم داریم و انگیزه ما برای پیروزی بیشتر است هرچند نتیجه فوتبال همیشه پیش‌بینی ناپذیر بوده است.

وی در واکنش به اینکه آیا مشکلات مالی تیم شما حل شده و بازیکنان با آسایش خاطر در بازی فردا ظاهر خواهند شد؟ گفت: کارخانه ذوب آهن مشکل مالی ندارد. صحبت تنها بر سر منع قانونی است که برای خرج کردن پول در باشگاه دارد. طبق قوانین دولتی کارخانه خیلی نمی‌تواند در باشگاه هزینه کند. البته کارخانه و باشگاه هر دو به دنبال راه قانونی هستند که با تبصره‌های جدید یا طرق دیگر مشکل را حل کنند. احتمالا با ورود کارخانه ذوب آهن به بورس و خصوصی شدن آن این مشکل حل می‌شود اما اینکه چه زمان به این شرایط برسیم به مدیریت باشگاه برمی‌گردد که تلاش کند این شرایط هرچه زودتر برای ذوب آهن فراهم شود.

کم کاری را رد می کنم

سرمربی تیم ذوب آهن افزود: ممکن است در محافلی گفته شود باشگاه ذوب آهن به تیم فوتبال یا بسکتبال خود پول بیشتری نسبت به تیم‌های رشته‌های دیگر پرداخت کرده باشد که این اصلا درست نیست. اگر این طور باشد الان که شش، هفت مانده به پایان لیگ مانده، بازیکنان ما باید ۷۰ درصد از مبلغ قراردادشان را گرفته باشند اما آن‌ها ۴۰ درصد بیشتر دریافت نکرده‌اند. ضمن اینکه تاکید می‌کنم مشکلات مالی بر شرایط روحی بازیکنان پیش از بازی‌ها اثرگذار است نه در جریان بازی؛ پیش از مسابقه است که آن‌ها تمرین می‌کنند و اگر دغدغه‌هایی از این حیث داشته باشند ممکن است تمرکز‌شان به هم ریخته و نتوانند به درستی مهیای حضور در بازی‌ها شوند اما وقتی که مسابقه شروع شد، همه چیز تمام است و آن‌ها با تمام توان به میدان می‌روند. بنابراین هر گونه اتهام کم‌کاری یا مسائلی از این دست را رد می‌کنم و بازیکنان ما مشکلی از این بابت ندارند. مدیریت باشگاه شرایط را بررسی می‌کند که با این قانون فعلی چطور اوضاع را جلو ببرند که مشکلات بعدی پیش نیاید.

مشکل ذوب آهن نداشتن مجوز قانونی برای خرج کردن پول است

ابراهیم زاده در واکنش به سوال یکی از خبرنگاران که گفت کارخانه ذوب آهن پیش از این، به باشگاه پول خوبی می‌داد اما آیا تخلفی بر سر هزینه‌کردها به وجود آمده که الان صدای اکثر ورزشکاران تیم‌هایش در رشته‌های مختلف درآمده است، اظهار کرد: نمی‌دانم منظورتان از تخلف چیست اما موضوع خرج کردن بی‌حساب و کتاب پول‌ها وجود ندارد. مشکل ما همان طور که گفتم فقط به خاطر قانون منع هزینه پول‌های دولتی در باشگاه است. مشکل فقط همین است الان ببینید باشگاه‌هایی چون سپاهان، مس کرمان، مس سرچشمه، سایپا، فولاد، تراکتورسازی و… مشکلی از این حیث ندارند. ممکن است تمام باشگاه‌ها به خاطر مسائلی اسیر مشکلات مالی شوند اما مشکل برای باشگاه ذوب آهن فقط نداشتن مجوز قانونی برای خرج کردن پول است.

دوست دارم سپاهان قهرمان شود

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به تاثیر نتیجه بازی شما مقابل استقلال در تعیین قهرمان لیگ، دوست دارید چه تیمی قهرمان رقابت‌های امسال شود؟ گفت: اگر واقع‌گرایانه فکر کنیم، هر تیمی که خوب و قوی کار کند، باید قهرمان شود. ذوب آهن هم از ابتدای فصل با همین هدف وارد مسابقه‌ها شد. اما بنده به عنوان یک اصفهانی، دوست دارم یک تیم اصفهانی قهرمان لیگ شود چون تاثیرات اجتماعی ناشی از آن را در شهر می‌بینم. الان با توجه به فوتبالی که تیم سپاهان ارائه می‌کند و فاصله‌ای که با دیگر تیم‌ها پیدا کرده است، دوست دارم اگر ذوب آهن قهرمان نشد، سپاهان قهرمان شود. اما بعدا نگویید ابراهیم‌زاده گفته که ما برای قهرمانی سپاهان در لیگ می‌جنگیم. ببینید من چنین چیزی را نگفتم. همچنین باید بگویم فاصله ذوب آهن با تیم پنجم جدول ۳ امتیاز و با تیم چهارم ۵ امتیاز است. ما در حال حاضر بیشتر تمرکزمان روی این است که رتبه ذوب آهن را در جدول لیگ ارتقا دهیم.

امیدوارم حق وردی خودش را جمع و جور کند

ابراهیم‌زاده درباره گله‌مندی که نسبت به انتخاب تورج حق‌وردی برای داوری بازی تیمش مقابل استقلال صورت گرفته بود اظهار کرد: من همه داوری‌ها را دنبال کردم و تا جایی که می‌دانم حق‌وردی مدت‌هاست در لیگ داوری نکرده است. اگر او تاکنون قضاوت می‌کرد حداقل یکی دو بازی برای ما سوت می‌زد که نزد ه است. نمی‌دانم چرا او از داوری دور بوده اما ظاهرا همیشه برای بازی‌های خاص داوران خاص رو می‌شود! من پیگیر بودم که چرا او داوری نمی‌کند حتما این پیگیری من را شنیده‌اند و به او در این مسابقه داوری داده‌اند! به هر حال امیدوارم او بتواند برای بازی فردا به خوبی خودش را جمع و جور کرده و دور بودنش از داوری روی قضاوتش تاثیری نگذارد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 7 فروردین 1391
پنجشنبه 16 شهریور 1396 02:59 ق.ظ
Excellent site you have here.. It's hard to find quality writing like yours these days.

I truly appreciate people like you! Take care!!
دوشنبه 16 مرداد 1396 12:12 ق.ظ
My developer is trying to persuade me to move to .net from PHP.
I have always disliked the idea because of the costs.
But he's tryiong none the less. I've been using Movable-type on several websites for about a year and am
concerned about switching to another platform. I have heard fantastic things about blogengine.net.
Is there a way I can import all my wordpress content into it?
Any kind of help would be greatly appreciated!
جمعه 13 مرداد 1396 08:29 ب.ظ
This paragraph offers clear idea designed for the new users of blogging, that in fact how
to do blogging.
سه شنبه 10 مرداد 1396 03:10 ب.ظ
I was excited to uncover this great site. I need
to to thank you for ones time for this particularly fantastic read!!
I definitely liked every little bit of it and I have you
book marked to look at new stuff on your blog.
دوشنبه 19 تیر 1396 09:55 ق.ظ
You can definitely see your skills in the paintings you write.

The world hopes for more passionate writers like you who are not afraid to say how they believe.

At all times follow your heart.
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 07:52 ب.ظ
There is certainly a great deal to learn about this topic.
I love all of the points you made.
یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 05:05 ق.ظ
Fastidious replies in return of this query with firm arguments and describing the whole thing regarding that.
شنبه 2 اردیبهشت 1396 07:30 ب.ظ
I visited several websites however the audio quality for audio songs current at this web page is truly superb.
چهارشنبه 30 فروردین 1396 06:35 ق.ظ
Great article! We are linking to this great content on our site.
Keep up the good writing.
سه شنبه 22 فروردین 1396 03:02 ب.ظ
Great blog here! Also your site loads up fast! What host
are you using? Can I get your affiliate link to
your host? I wish my website loaded up as fast as yours lol
سه شنبه 22 فروردین 1396 04:24 ق.ظ
Genuinely when someone doesn't know after that its up to other
users that they will assist, so here it happens.
دوشنبه 21 فروردین 1396 10:12 ق.ظ
Remarkable! Its genuinely amazing post, I have got much clear idea concerning
from this piece of writing.
سه شنبه 15 فروردین 1396 07:13 ق.ظ
It's difficult to find knowledgeable people for this subject, however, you sound like you know what you're talking about!

Thanks
یکشنبه 13 فروردین 1396 01:29 ب.ظ
Hello, i think that i saw you visited my blog so i came to “return the favor”.I
am attempting to find things to enhance my web site!I suppose its ok to use some of your ideas!!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شب شکن
تماس با ما
ورود به اتاق چت
  با ما همراه باشید
نام کاربری:
جنسیت:
 
   

sid:6BF52A52-394A-11D3-B153-00C04F79FAA6>


مکانیک دزفول Flash banner maker online Generate your flash banner free online
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای پایگاه مهندسان (مکانیک دزفول) محفوظ است